e-Schránka

Aplikace vznikla jako doplňující modul systémů e-ARSYS a e-SD. Vznik této aplikace je reakcí na platný zákon č.300/2008 Sb, který stanovuje pravidla pro elektronickou komunikaci. Naše systémy pro práci s dokumenty jsme pojali jako stavebnici, takže jsme schopni uspokojit požadavky zákazníků na práci s elektronickými dokumenty od jejich přijetí/odeslání prostřednictvím přidělené datové schránky, přes zajištění a sledování oběhu dokumentů uvnitř organizace až po jejich archivování a bezpečné uložení. Každá aplikace může být provozována samostatně, nebo ve spolupráci s ostatními.

Aplikace e-Schránka je jednoduchý klient, který vychází z ovládání MS Outlook a zaručí, že vaše datové zprávy po 90-ti dnech nezmizí.
Pavel Volf
Vedoucí oddělení vývoje

Stručný popis aplikace
e-Schránka je SW aplikace, která je určena pro nejširší použití mezi uživateli komunikujícími s datovými schránkami. Aplikaci je možno provozovat samostatně nebo ve spolupráci s dalšími systémy pro práci s dokumenty společnosti HSI com, s.r.o. Při použití jako samostatná aplikace umožňuje uživatelům (orgány státní moci, právnické osoby, zdravotní pojišťovny, advokáti, notáři, daňoví poradci a fyzické osoby) řešit ukládání, odesílání, evidenci, oběh, rozdělování a vyřizování dokumentů, včetně hlídání termínů.

Dodávka a instalace aplikace a licence
Instalace programu probíhá v následujících krocích:

a) Ze stránky www.hsicom.cz/e-schranka si zákazník stáhne instalaci aplikace e-Schránka a jednoduchým postupem provede instalaci na svém počítači. Po ukončení instalace obdrží kód produktu, který elektronickou cestou zašle do HSI com s.r.o. na adresu support@hsicom.cz

b) Zpět zákazník zdarma obdrží do 24 hodin vygenerovaný licenční soubor, který nakopíruje do složky „licence“ u nainstalované aplikace. Časově omezená licence je platná 30 dní (TRIAL licence).

c) Po obdržení objednávky je zákazníkovi zaslán licenční soubor pro plnou verzi, které vloží složky „licence“ u nainstalované aplikace. Současně obdrží daňový doklad

d) Po uhrazení daňového dokladu, je zákazník legálním uživatelem produktu.


Dodávka a instalace průběžných aktualizací
Průběh aktualizací probíhá v následujících krocích:

a) Aplikace e–Schránka při každém startu zkontroluje dostupnost nové aktualizace pro zakoupenou verzi programu.

b) Po automatickém stažení aktualizačního balíčku se provede pomocí průvodce samotná aktualizace.

c) Pokud má zákazník starší verzi programu e–Schránka, bude při možnosti aktualizace upozorněn o možnosti přechodu na novou verzi.

Mám zájem o toto řešeníNapište nám

Kontaktní formulář pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.
cs_CZCzech
cs_CZCzech