Document management system

S postupujícím časem se v každé organizaci nahromadí velké množství dokumentů, které je nutno buď archivovat, nebo skartovat. Tím si pracovníci udrží přehled o dokumentech a současně zajistí i pracovní prostor. Objemy archivů rostou a zabírají stále více prostoru, přitom vyhledání požadovaného dokumentu je stále náročnější. Povinnost uchovávat ekonomické, výrobní nebo projektové dokumenty ukládá v některých případech zákon, ale často i stále se zpřísňující normy zajišťování jakosti. V průběhu času to znamená zpravidla obrovské množství papírů, které je třeba uskladnit, udržet v nich přehled a pořádek, zabezpečit je proti poškození, ale i proti neoprávněnému použití.

Kompletní document management system je navržen tak, aby pokryl celý proces života dokumentu v organizaci, od jeho vytvoření či přijetí, přes zpracování až po následnou archivaci a skartaci. Jde o profesionální nástroj pro správu dokumentace.
Ing. Michal Halmeš
Senior programátor

Systémy pro elektronickou archivaci a správu dokumentů

Firma HSI com dodává kompletní řešení elektronických archivačních systémů a systémů pro správu dokumentů. Použity jsou technologie e-ARSYS a eSD, vyvinuté firmou HSI com.Firma HSI com přispívá k prohloubení integrace informačních systémů svých zákazníků.

Systémy realizované na těchto platformách:

  • zaručují okamžitý a individuální přístup uživatelů ke všem archivovaným dokumentům
  • umožňují zpracovávat, spravovat a archivovat libovolné množství a libovolné typy dokumentů
  • jsou určeny pro klasické papírové i elektronické dokumenty (MS Word, Excel, CAD projekty, obrázky, snímky …) nebo výstupy jiných aplikací (podnikové informační systémy)uchovávají každý dokument ve formě elektronického obrazu a informace o dokumentu v databázi identifikátorů
  • jsou postaveny na architektuře klient – server,jsou modulární
  • standardně podporují databáze ORACLE, MS SQL Server, MySQL, PstgreeSQL.
  • se standardním rozhraním, otevřeným pro komunikaci s jinými informačními systémy
  • rostou s požadavky uživatele
  • splňují požadavky norem řady ISO 9000

Mám zájem o toto řešeníNapište nám

Kontaktní formulář pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.
cs_CZCzech
cs_CZCzech